JAKKS Pacific Super Mario Brothers: Luigi (Waving) *Sealed*
See Other Items In This Category: Super Mario Brothers
$6.99
Sold Out
Browse our items and enjoy safe, and secure checkout through eBay!
*eBay links contain affiliate information, which means we may receive a small commission if you make a purchase.
JAKKS Pacific Super Mario Brothers: Luigi (Waving)
This 2.5 inch figure comes new and factory sealed on the card. The cards may show a bit of wear from age/storage, however it will still display fine if you choose to keep it carded. This would make a great addition to any game room, or classic video game collection.
| Weight | 8 oz |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 6 in |
| Type | Action Figure |
|---|---|
| Franchise | Super Mario Bros. |
| Character | Luigi |
| Brand | JAKKS Pacific |
| Material | Plastic |
| Scale | 2.5 In |
| Theme | TV, Movie & Video Games |
| Time Period Manufactured | 2020-Now |
| Series | World Of Nintendo |
| Year Manufactured | 2020 |
| Item Height | 2.5 in |
| Age Level | 5-7 Years |















