Shop by Brand: MGA Entertainment
Mini Lalaloopsy Sweets Fair: Storm E. Sky *Sealed*
See Other Items In This Category: Lalaloopsy
$6.99
Sold Out
Browse our items and enjoy safe, and secure checkout through eBay!
*eBay links contain affiliate information, which means we may receive a small commission if you make a purchase.
Mini Lalaloopsy Sweets Fair: Storm E. Sky
Figure measures roughly 3 inches tall, and come complete in a factory sealed box. The boxes may show some slight signs of wear from age/storage, however they will still display well if you choose to keep them sealed. Perfect for any collector, or children’s gift.
| Weight | 8 oz |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 6 in |
| UPC | 035051579069 |
| Type | Fashion Doll |
|---|---|
| Brand | MGA Entertainment |
| Character | Storm E. Sky |
| Franchise | Lalaloopsy |
| Product Line | Lalaloopsy By MGA Entertainment |
| Material | Plastic |
| Doll Hair Color | Purple |
| Doll Gender | Girl Doll |
| Doll Eye Color | Black |
| Original/Licensed Reproduction | Original |
| Time Period Manufactured | 2020-Now |
| Doll Size | 3 in |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Packaging | Original (Unopened) |
| Series | Sweets Fair |
| Doll Age Group | 3+ |
| Age Level | 3+ |
| Unit Quantity | 1 |

















