QPosket Disney Characters: Princess Dress Ariel (Glitter Line) Type A *Sealed*
$19.99
Browse our items and enjoy safe, and secure checkout through eBay!
*eBay links contain affiliate information, which means we may receive a small commission if you make a purchase.
QPosket Disney Characters: Princess Dress Ariel (Glitter Line) Type A
Figure comes complete and factory sealed in the box. The box does show some signs of wear due to age/storage, however it will still display fine if you choose to keep it sealed. You will receive the actual item in the pictures, these are not stock photos.
| Weight | 12 oz |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 6 × 6 in |
| Packaging | Original (Unopened) |
| Type | Statue |
|---|---|
| Franchise | Disney |
| Character | Ariel |
| Brand | BANPRESTO |
| Material | Plastic |
| Theme | TV, Movie & Video Games |
| Movie | The Little Mermaid |
| Original/Licensed Reproduction | Original |
| Item Height | 6 in |
| Series | Disney Characters |
| Unit Quantity | 1 |

















