QPosket JoJo’s Bizarre Adventure: Jolyne (Type B) *Sealed*
$24.99
Sold Out
Browse our items and enjoy safe, and secure checkout through eBay!
*eBay links contain affiliate information, which means we may receive a small commission if you make a purchase.
QPosket JoJo’s Bizarre Adventure: Jolyne (Type B)
Figure comes complete and still factory sealed in the box. The boxes may show some signs of wear due to age/storage, however they will still display fine if you choose to keep them sealed.
| Weight | 12 oz |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 6 × 6 in |
| Packaging | Original (Unopened) |
| Type | Action Figure |
|---|---|
| Franchise | JoJo's Bizarre Adventure |
| Character | Jolyne |
| Brand | BANPRESTO |
| TV Show | Stone Ocean |
| Material | Plastic |
| Theme | Anime & Manga |
| Original/Licensed Reproduction | Original |
| Country of Origin | China |
| Item Height | 6 in |
| Unit Quantity | 1 |

















