Shop by Brand: MGA Entertainment
Shadow High Series 1: Ash Silverstone *Sealed*
See Other Items In This Category: Rainbow High
$16.99
Browse our items and enjoy safe, and secure checkout through eBay!
*eBay links contain affiliate information, which means we may receive a small commission if you make a purchase.
Shadow High Series 1: Ash Silverstone
Figure comes complete, and still factory sealed in the box. Boxes may show some signs of wear from age/storage, but will still display well if you decide to keep them boxed.
| Weight | 25 oz |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 4 in |
| UPC | 035051583578 |
| Type | Fashion Doll |
|---|---|
| Brand | MGA Entertainment |
| Character | Ash Silverstone |
| Franchise | Shadow High |
| Product Line | Series 1 |
| Material | Plastic |
| Doll Gender | Boy Doll |
| Time Period Manufactured | 2020-Now |
| Original/Licensed Reproduction | Original |
| Doll Size | 11 in |
| Year Manufactured | 2022 |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Series | Series 1 |
| Doll Age Group | Teens |
| Age Level | 6+ |
| Unit Quantity | 1 |

















